KONKURS WIELKANOCNY

Zamieszczono 28 Marca 2009r.     Renata Mika, Katarzyna Hull

  Dnia 18. 03. 2009 r. w Świetlicy Szkolnej rozstrzygnięto konkurs ,,Palma, pisanka, kraszanka…” na etapie szkolnym. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły z podziałem na kategorie wiekowe: 5 – 8     lat    I, 9 – 12    lat  II,·        13 – 15  lat III, 16 – 106 lat IV

Kategorie tematyczne:

1.   PALMA WIELKANOCNA

2.   PISANKA

3.   KARTKA ŚWIĄTECZNA WIELKANOCNA

4.   ZAJĄCZEK ŚWIĄTECZNY

5.   WYCINANKA LUDOWA

6.   PRACE LITERACKIE

W y n i k i   k o n k u r s u

1.   PALMA WIELKANOCNA

Kat. wiekowa I

·        I miejsce – Patrycja Basińska klasa I a

Kat. wiekowa II

·        I miejsce – Dawid Matuszewski klasa VI a

·        II miejsce – Piotr Snopko klasa IV b

·        III miejsce – Aleksandra Kłos klasa II b

2.   PISANKA

Kat. wiekowa I

·        I miejsce – Alan Malik klasa I b

Kat. wiekowa II

·        I miejsce  - Dawid Marut klasa V a

·        II miejsce – Zuzanna Raciniewska klasa V a

·        III miejsce – Maja Kobiela klasa V a

Kat. wiekowa  III

·        I miejsce – Roksana Zawisza klasa VI b

·        II miejsce – Roksana Janik klasa VI b

Kat. wiekowa IV

·        I miejsce – Justyna Węglarz klasa III b G

·        II miejsce – Weronika Gregorczyk klasa III a G

·        III miejsce – Joanna Skowron klasa III b G

3.   KARTKA ŚWIĄTECZNA WIELKANOCNA

Kat. wiekowa I

·        I miejsce – Alicja Mazurek klasa I a

Kat. wiekowa II

·        I miejsce – Oliwia Kowalska klasa III a

·        II i III miejsce – Świetlica Szkolna

Kat. wiekowa IV

·        I miejsce – Michalina Mika klasa III a G

·        II miejsce – Dominika Szlufcik klasa III b G

·        III miejsce – Justyna Węglarz klasa III b G

4.   ZAJĄCZEK  ŚWIĄTECZNY

Kat. wiekowa I

·        I miejsce – Świetlica Szkolna

Kat. wiekowa II

·        I miejsce – Patrycja Kasprzyk klasa III a

·        II miejsce – Oliwia Kowalska klasa III a

·        III miejsce – Klaudia Łojewska klasa V a

Kat. wiekowa III

·        I miejsce – Roksana Zawisza

Kat. wiekowa IV

·        I miejsce – Michalina Mika klasa III a G

·        II miejsce – Agnieszka Kluska klasa III a G

5.   WYCINANKA LUDOWA

·        I miejsce – Marcel  Pieczara

Prace oceniała komisja w składzie:

1.   Krystyna Durska

2.   Katarzyna Hull

3.   Paulina Skrzypczyk

4.   Martyna Balcerzak

5.   Kamila Zwolennik

Prace nagrodzone na etapie szkolnym przekazane zostały do szkoły               w Starych Bogaczowicach gdzie odbędzie się etap powiatowy.

 

                                                     Orgnizatorzy   Renata Mika, Katarzyna Hull

Galeria zdjęć ...

< Strona główna