Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010 / 2011

L.P.

Imię

 i nazwisko nauczyciela

Rodzaj konkursu (nazwa)

Data

Na jakim szczeblu

Imiona i nazwiska uczniów, zajęte miejsca/wyróżnienia

1.

Barsznica Małgorzata

--------------------------

 

------------------

----------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.

Bednarczyk Bożena

1. Międzyszkolne Potyczki Matematyczne- kl. VI- ETAP I

 

 

2.Międzyszkolne Potyczki Matematyczne- kl. VI- ETAP II

Konkurs organizowany przez PSP nr 27     w Wałbrzychu

listopad 2010

 

 

 

 

 

grudzień 2010

powiatowy

Przemysław Fic, Aleksandra Hamerska, Krystyna Wachnowicz, Paulina Leśniak, Marta Świątek,  Piotr Snopko, Paweł Głowacki (wygrany pierwszy mecz)

 

 

 

 Przemysław Fic, Aleksandra Hamerska, Krystyna Wachnowicz, Paulina Leśniak, Wojtek Góral, Piotr Snopko, Paweł Głowacki (IV miejsce na 8 szkół)

3.

Buzarewicz Monika

1.Szkolny konkurs dla kl. V „Zmierz się z mitologią”

 

 

 

październik 2010

szkolny

Klasa Va: Sara Modzelewska- I miejsce, Kaja Sommerfeld- II miejsce, Szymon Zajda- III miejsce, Miłosz Chlipała- IV miejsce

Klasa Vb: Piotr Burakowski- I miejsce, Mateusz Jarosz- II miejsce,  Anna Wołoszczuk- III miejsce, Katarzyna Słowik- IV miejsce

4.

Can Karolina

1.Szkolny konkurs „Spelling 2010” dla klas I-III SP

 

 

2.Konkurs Christams card

listopad 2010

 

 

 

 

grudzień

2010

szkolny

 

 

 

 

szkolny

Ni   Nikola Wójcik – kl. IIIa- I miejsce, Adrian Morawski – kl. IIIb– I miejsce, Oliwia Myjak – kl. IIIb – II miejsce, Jowita Jasiurkowska oraz Katarzyna Franckowiak – kl. III a- II miejsce, Alicja Mazurek – kl. IIIa- III miejsce

 

I. Stępień kl. IIIb

5.

Dębkowska Paulina

-----------------------------

 

------------------

----------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.

Drabczyk -  Rumińska Ewa

------------------------------

------------------

---------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.

Gajda Sabina

1.”Mały poliglota”

Organizator: Zespół Szkół nr 1 w Wałbrzychu

 

 

 

 

2. II Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Reader’s Challenge”

Organizator:        PSP nr 12                      w Wałbrzychu

 

 

 

3.Ogólnopolski konkurs „Projekt z klasą”

marzec 2011

 

 

 

 

 

 

 

marzec 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień-maj 2011

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

Uczestnicy: Miłosz Balcerzak, Łukasz Czaja, Justyna Walkowiak, Dominika Witkowska, Kamila Jakubiec ( kl.IIa);  Roksana Janik, Marcin Chojnacki, Marcin  Opalskii, Wirginia Szymczyk (kl. IIb)

 

 

 

 

 

 

Szymon Zajda kl. Va, Oliwia Kowalska kl. Va (wyróżnienia)

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa projektowa: Roksana Janik, Marcin Opalski, Marcin Chojancki, KlaudiaTchórzewska, Martyna Stefanowicz, Wojciech Maliczyszyn, Damian Białas, Dawid Krzyżański (wyróżnienie)

8.

Glinkowska Monika

------------------------

------------------

-------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.

Glinkowski Sławomir

1.Szkolny konkurs kolęd

 

 

 

 

 

 

 

grudzień 2010

szkolny

Kategorie wiekowe

Klasy I-III SP:

 Ia, IIIa- I miejsce

IIIb, IIb- II miejsce

Klasy IV-VI SP:

IVb- I miejsce

VIa- II miejsce

Klasy I-III GIMNAZJUM:

brak I miejsca

IIa- II miejsce

10.

Hajder Mateusz

1.VI Międzyszkolny Konkurs Papieski  „Być posłusznym Bogu jak Jan Paweł II”

Organizator:

PSP nr 17                          w Wałbrzychu

kwiecień 2011

międzyszkolny

Piotr Nędza kl. IVb- I miejsce

11.

Hull Katarzyna

----------------------------

------------------

---------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.

Janikowski Jarosław

1.Ogólnopolski konkurs Wydawnictwa Nowa Era „Projekt z klasą”

kwiecień-maj 2011

ogólnopolski

Grupa projektowa: Roksana Janik, Marcin Opalski, Marcin Chojancki, KlaudiaTchórzewska, Martyna Stefanowicz, Wojciech Maliczyszyn, Damian Białas, Dawid Krzyżański (wyróżnienie)

13.

Kamińska – Sawicka Ewelina

1.Konkurs recytatorski „Pegazik”- etap szkolny

 

2.Konkurs recytatorski „Pegazik”- etap międzyszkolny

 

 

3. Szkolny konkurs literacko- plastyczny gazetki szkolnej NCD

 

 

 

 

 

4.Konkurs recytatorski „Znam Jana Pawła II” Organizator:

 SP w Witkowie

 

 

5. Ogólnopolski konkurs Wydawnictwa Nowa Era „Projekt z klasą”

 

6.IV ogólnopolski konkurs „Przecież każdy pisze wiersze”

Organizator:  Ośrodek Kultury „Arsus”

 

 

7.V powiatowy konkurs „Moja mama”

Organizator:

 PSP nr 15 w Wałbrzychu

luty 2011

 

 

 

luty 2011

 

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

 

kwiecień- maj 2011

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

 

 

maj 2011

 

 

 

szkolny

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

Sara Modzelewska kl.Va, Natalia Bernaś kl. IVb, Marzena Kulikowska kl. IVb, Aleksandra Barczuk kl.Va, Marcin Opalski kl. IIb- zakwalifikowane do etapu miejskiego

 

Sara Modzelewska kl.Va- I miejsce kat. „młodsi”, Natalia Bernaś kl. IVb- III miejsce kat. „młodsi”, Marcin Opalski- wyróżnienie kt. „starsi”

 

 

 

Kategoria szkice: Wirginia Szymczyk kl. IIb- I miejsce, Marlena Rozicka kl. IIa- II miejsce, Marcelina Ladenbergier kl. IIa- III miejsce; Katarzyna Słowik kl. Vb, Dominika Wiewióra kl. IIa, Sara Kochańska kl.Va (wyróżnienia)

Kategoria „Składasz rymy”: Marcin Olejniczak kl. IIb- wyróżnienie

Kategoria poezja: Wirginia Szymczyk kl.IIb, Oliwia Kowalska kl.Va (wyróżnienia)

 

 

Sara Modzelewska kl.Va- III miejsce

 

 

 

 

 

Grupa projektowa: Roksana Janik, Marcin Opalski, Marcin Chojancki, KlaudiaTchórzewska, Martyna Stefanowicz, Wojciech Maliczyszyn, Damian Białas, Dawid Krzyżański (wyróżnienie)

 

 

 

Uczestniczyły: Oliwia Kowalska kl.Vb, Wirginia Szymczyk kl.IIa

 

 

 

 

 

Natalia Bernaś kl. IVb- wyróżnienie

 

 

14.

Kantorowska Ewa

Konkursy polonistyczne szkolne: kl. I-III

 

 

1.„Ładnie Piszę”

 

 

 

 

 

 

 

2.„Mistrz Ortografii”

 

 

3.Konkurs recytatorski „Smerfik”

 

 

4.Powiatowy konkurs recytatorski „Smerfik”

marzec 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

szkolne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

Klasy I: W. Kaczmarek- I miejsce, P. Bąbel -II miejsce, P. Karasiewicz -III miejsce;

Klasy II: M. Grześkowiak-  I miejsce, K. Radzikowski- II miejsce, N. Słabaszewska- III miejsce;

 Klasy III: A. Mazurek - I miejsce, K. Szarko - II miejsce, J. Jasiurkowska- III miejsce.

 

 

A. Morawski kl. IIIb – I miejsce, A. Mazurek kl. IIIa - II miejsce, K. Szarko kl. IIIa- III miejsce

 

Patrycja Bąbel kl. I- I miejsce, M. Sommerfeld kl.II- II miejsce, M. Kuczkowiak- kl.III- III miejsce

 

 

Patrycja Bąbel kl. Ia- I miejsce

15.

Kawka Katarzyna

„W kalejdoskopie pamięci- historia  Polski w latach: 1939-1989. Autorytet w czasach trudnych”

Organizator: IPN

 

grudzień 2010

międzyszkolny

Paweł Przygodzki Kl.  IIIa- zakwalifikował się do etapu regionalnego

16.

Kogut Adeart

-----------------------------

 

------------------

----------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.

Kogut Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

 

 

2.„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

 

3.„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

 

 

4.VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego z okazji Dnia Ziemi

Organizator: Gimnazjum w Walimiu

 

5.Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Organizator: Fundacja przy Uniwersytecie Jagiellońskim

grudzień 2010

 

 

styczeń 2011

 

 

marzec 2011

 

 

 

maj 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

gminny

 

 

 

powiatowy

 

 

wojewódzki

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

ogólnopolski

Paweł Przygodzki kl. IIIa, Karolina Różańska kl.IIIa, Magda Chruślicka kl.IIb, Roksana Janik kl.IIb- I miejsce

 

 

Paweł Przygodzki kl. IIIa, Karolina Różańska kl.IIIa, Magda Chruślicka kl.IIb, Roksana Janik kl.IIb- I miejsce

 

Paweł Przygodzki kl. IIIa, Karolina Różańska kl.IIIa, Magda Chruślicka kl.IIb, Roksana Janik kl.IIb- V miejsce

 

 

Zuzanna Raciniewska kl. Ia- II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Radosław Kierzak kl.IVa- wyróżnienie

18.

Król Wiesława

VIII  Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas V

Organizator: PSP nr 28 w Wałbrzychu

 

 

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny „Zdolny Czwartoklasista”

Organizator:

 PSP nr 15 w Wałbrzychu

kwiecień 2011

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

powiatowy

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Uczestnicy: Miłosz Chlipała kl.Va, Sara Modzelewska kl.Va, Dariusz Winnik kl.Va

 

 

 

 

 

Uczestnicy: Natalia Bernaś kl. IVb, Nataniel Juszczak kl.IVa,  Piotr Nędza kl. IVb;

Radosław Kierzak kl.IVa – IV miejsce

19.

Kuczkowiak Aleksandra

----------------------------

-----------------

---------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.

Laskowska Anna

Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Szczęśliwe dzieciństwo” dla klas I- III

Organizator: PSP nr 37 w Wałbrzychu

maj 2011

powiatowy

Alicja Mazurek kl. IIIa- wyróżnienie

21.

Mandziej Barbara

Konkurs „Uczę się bezpiecznie żyć” w ramach ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczna szkoła”

kwiecień 2011

powiatowy

Kategorie wiekowe

I-III SP: W.Guzik kl.IIIa, A. Morawski kl. IIIb, A. Mazurek kl. IIIa- V miejsce

IV-VI SP: k. Tyczkowska kl.VIb, M.Brodziak kl.VIb, M. Lenarczyk kl. VIb- IX miejsce

22.

Mazur Adam

III Otwarty Konkurs Artystyczny Twórczości Dziecięcej „Dziecięce Szopki”

grudzień 2010

międzyszkolny

Oliwia Kowalska kl.Va, Aleksandra Barczuk kl.Va- wyróżnienia

23.

Mika Renata

-----------------------------

------------------

--------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.

Ogrodnik Krystian

1.Konkurs recytatorski „Pegazik”- etap szkolny

 

2. Konkurs recytatorski „Pegazik”- etap międzyszkolny

 

 

3.Konkurs recytatorski „Znam Jana Pawła II” Organizator:

SP w Witkowie

 

 

4.VIII Konkurs wiedzy o języku polskim

Organizator:

III Liceum Ogólnokształcące

 

 

5 „Być kimś II”

Organizator: Zespół Szkół nr w Wałbrzychu

luty 2011

 

 

 

luty 2011

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

 

marzec 2011

 

 

 

 

 

 

marzec 2011

 

 

szkolny

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

 

powiatowy

 

Ewa Skurska kl.IVa, Dominika Witkowska kl. IIa- zakwalifikowane do etapu miejskiego

 

 

Dominika Witkowska kl.IIa- -II miejsce- zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

 

 

 

 

Patrycja Lisiewicz  kl. IV a – wyróżnienie

 

 

 

 

 

Przygodzki Paweł kl. IIIa - laureat

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Przygodzki kl.IIIa, Karolina Różańska kl.IIIa, Elżbieta Dudkiewicz kl.IIIb- laureaci lub finaliści

25.

Południak Natalia

1.Szkolny konkurs poezji niemieckiej „Die Deutsche Poesie”

kwiecień 2011

szkolny

Dominika Witkowska kl. IIa- I miejsce, Erwin Ostasz kl. IIb - II miejsce, Roksana Zawisza IIb- III miejsce

26.

Sommerfeld Wioletta

1.„Aktywnie po zdrowie- owoce i warzywa w roli głównej”

 

2.Konkurs w klasach I-III SP „Drugie śniadanie w każdym planie”

listopad 2010

 

 

 

 

marzec 2011

szkolny

 

 

 

 

szkolny

Klasy I-III SP

I miejsce- kl. IIa, II miejsce- kl. IIIa, III miejsce- kl. Ia

Klasy IV-VI SP

I miejsce- VIa, II miejsce- Va, III miejsce- IVa

 

I miejsce- W. Górowska, II miejsce- K. Banaś kl. IIIa, III miejsce  I. Stępień kl. IIIb

27.

Szachalewicz Mariola

1.Tajemnice i piękno wałbrzyskich lasów-

Organizator:

PG nr 4 w Wałbrzychu i Nadleśnictwo Wałbrzych

 

2.„Międzyszkolny konkurs wiedzy o lesie”

Organizator:

PG nr 4 w Wałbrzychu i Nadleśnictwo Wałbrzych

 

3.Konkurs ekologiczny „Echo- fan”

Organizator: PSP nr 2 w Głuszycy

 

4.VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla kl.Vi

Organizator: SP nr w Wałbrzychu, Kuratorium Wrocław, Wyższa Szkoła Zawodowa Wałbrzych

 

5.Szkolny etap konkursu „Pierwsza Pomoc”

Organizator: Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

listopad 2010

 

 

 

 

 

 

grudzień 2010

 

 

 

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

kwiecień 2011

 

 

 

 

 

 

 

maj 2011

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 

 

 

powiatowy

 

 

 

 

 

 

 

 

szkolny

Mirela Duda VIb , Katarzyna Chodasiewicz VIb- wyróżnienia

 

 

 

 

 

Aleksandra Hamerska kl.VI- I miejsce , Klaudia Tyczkowska kl.VI- II miejsce

 

 

 

 

 

Uczestnicy: Marzena Kulkowska kl. IVb, Natalia Wrona kl. Vb, Aleksandra Hamerska kl. VIb

 

 

 

 

Uczestnicy: M. Lenarczyk kl.VIb, P. Fic kl. VIa, A. Hamerska kl.VIa

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Hamerska kl. VIa, Klaudia Tyczkowska kl. Vib, M. Lenarczyk kl. VIb- zakwalifikowali się do etapu rejonowego

28.

Szmidt Urszula

1. „Co rośnie i hasa po naszych lasach?”- międzyszkolny konkurs ekologiczno- przyrodniczy

 

 

2. Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Szczęśliwe dzieciństwo” dla klas I- III

Organizator: PSP nr 37 w Wałbrzychu

 

 

 

 

 

 

 

maj 2011

międzyszkolny

 

 

 

 

 

 

powiatowy

Kinga Banaś IIIa,  Adrian Morawski IIIb, Martyna Grześkowiak IIb, Michał Sommerfeld IIa – konkurs grupowy III miejsce

 

 

 

 

 

Alicja Mazurek kl. IIIa- wyróżnienie

29.

Wintoniak Magdalena

Szkolny konkurs „Spelling 2010” dla klas I-III SP

listopad 2010

szkolny

Ni Nikola Wójcik – kl. IIIa- I miejsce, Adrian Morawski – kl. IIIb– I miejsce, Oliwia Myjak – kl. IIIb – II miejsce, Jowita Jasiurkowska oraz Katarzyna Franckowiak – kl. III a- II miejsce, Alicja Mazurek – kl. IIIa- III miejsce