Recytacja naszą mocną stroną!

          Zamieszczono 02 Maja 2011r.       Ewelina Kamińska-Sawicka

         Pragnąc uczcić beatyfikację Ojca Świętego, Szkoła Podstawowa w Witkowie zorganizowała konkurs recytatorski Znam Jana Pawła II- „Przecież nie cały umieram. I co we mnie niezniszczalne trwa!”.

            7 kwietnia 2011 roku, tuż po godz. 11, trzy uczennice z ZSS w Boguszowie- Gorcach (wytypowane podczas  etapu szkolnego), zmierzyły się z kilkudziesięcioma uczestnikami w wygłaszaniu poezji napisanej przez Jana Pawła II. Naszej reprezentacji w składzie: Sara Modzelewska, Sara Kochańska oraz Patrycja Lisiewicz, towarzyszył ks. Mateusz Hajder. Występ dziewczynek oceniono bardzo wysoko. Uczennica klasy Va Sara Modzelewska zajęła III miejsce, natomiast czwartoklasistka- Patrycja Lisiewicz uzyskała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.

            Warto dodać, że to  już drugi w tym roku sukces Sary Modzelewskiej. W lutym dziewczynka zajęła I miejsce w eliminacjach miejskich kursu recytatorskiego  PEGAZIK. Za przygotowanie uczniów do konkursu byli odpowiedzialni poloniści ZSS: pani Ewelina Kamińska- Sawicka oraz pan Krystian Ogrodnik.

                                                                                  Ewelina Kamińska-Sawicka